E MEDICA, RAZMJENA UČENIKA

Učenici Medicinske  škole Dubrovnik koji rade na projektima E- medica bili su na jednodnevnoj razmjeni učenika u Medicinskoj školi Šibenik.
Medicinska škola Dubrovnik  nositelj je dva projekta koji će se prezentirati na danima E medica u veljači 2018. Učenici 3. B razreda s mentoricom prof. Mihaelom Tepšić  rade na projektu Placebo ste vi, a učenici 4. B razreda s mentoricom  prof. Marijom Čupić rade na projektu Antroploška medicina .  Razmjenu učenika je osmislila i organizirala Medicinska škola Šibenik, i  školska koordinatorica prof. Snježana  Žaja .

Tijekom jutra učenici iz Dubrovnika, Šibenika i Zadra zajednički su radili na projektima. Druženje se nastavilo  edukativnom šetnjom kroz Šibenik , zajedničkim ručkom i uživanjem u adventskim čarolijama grada.

objavio: Vanja Bjelopera   datum: 19. 12. 2017.