Naša škola sudjeluje u raznim projektima:

• Projek SEMEP
  • E-medica
  • Eko škola
  • Susret mladih i Mediterana

Eko škola

7.KORAKA EKO ŠKOLE

1.Osnivanje eko odbora

2.Ocjena stanja okoliša

3.Plan djelovanja

4.Praćenje stanja i ocjenjivanje

5.Rad prema nastavnom planu i programu

6.Obavješćivanje javnosti i uključivanje medija

7.Eko kodeks

PRIRODA JE U NAJMANJIM STVARIMA NAJVELIČANSTVENIJA!!!!

NOVO!!!!!!!!!!!!!!!

11. konferencija međunarodnih EKO – škola održana je na Zagrebačkom velesajmu 13.svibnja 2011. godine. Tom prigodom, Medicinska škola Dubrovnik  obnovila je status Međunarodne EKO ŠKOLE, te  primila priznanje i ZELENU ZASTAVU.

Svečanost podizanja ZELENE ZASTAVE održala se 20. listopada 2011. godine u 13.00 u dvorištu Škole.  Uz prigodni program, događaju je  nazočio gosp. Marko Biskup, predstavnik Dubrovačko- neretvanske županije, te  predstavnica JAVNE USTANOVA ZA UPRAVLJANJE ZAŠTIĆENIM PRIRODNIM VRIJEDNOSTIMA NA PODRUČJU DUBROVAČKO -  NERETVANSKE ŽUPANIJE.

CILJEVI NAŠEG OVOGODIŠNJEG RADA: osvijestiti problem nedostatka pitke vode na Zemlji, uočiti razlike u kemijskom sastavu pitke i otpadne vode, uočiti bogatstvo živog svijeta u pitkoj vodi i utjecaj onečišćenja vode na živi svijet, razvijati svijest o potrebi racionalnog korištenja vode, upoznati mogućnosti korištenja vode koja nije za piće, osvještavati stanovništvo o potrebi štednje vode, razvijati svijest o potrebi očuvanja izvora pitke vode.

Projekt Plavi dan.doc
 Semep.doc

UDŽBENICI 2019./2020.

POPIS UDŽBENIKA ZA ŠKOLSKU GODINU 2019./2020.

*Napomena: udžbenik iz vjeronauka za prve razrede je promijenjen. Novi udžbenik je: Dođi i vidi 1: udžbenik katoličkog vjeronauka za prvi  razred srednjih škola, M.Peršić, M. Vučica, D. Vuletić, Školska knjiga