Natječaj za upise 2020./2021.

Dragi učenici,

nakon završetka osnovne škole, donosite važnu odluku o vašem daljnjem školovanju. Medicinska škola Dubrovnik ima dugogodišnju tradiciju u obrazovanju zdravstvenih djelatnika i to kontinuirano smjer medicinska sestra opće njege/medicinski tehničar opće njege. Nakon završenog petogodišnjeg školovanja, učenici su kvalitetno pripremljeni za posao.

Ova godina posebno je vezana za smjer medicinska sestra opće njege/medicinski tehničar opće njege.

Izvršni odbor Svjetske zdravstvene organizacije 30. siječnja 2019. u Genevi proglasio je 2020. godinu „Godinom medicinskih sestara i primalja“ u čast 200. obljetnice rođenja Florence Nightingale te u kontekstu jačanja sestrinstva i primaljstva za jedinstvenu zdravstvenu dostupnost.

Zbog epidemije uzrokovane COVID-19, ove godine izostalo je tradicionalno obilježavanje Međunarodnog dana medicinskih sestara i tehničara poput prigodnih druženja, organiziranja izložbi, raznih edukacija. Međutim, COVID-19  nije spriječilo da taj dan ne budu uz svoje pacijente, da im pružaju najbolju zdravstvenu skrb, riječ utjehe, pogled pun ohrabrenja.

Upišite se i postanite član našeg tima!

Uvjeti upisa.pdf

Termini dostave dokumentacije

Točni termini dostave upisnica i liječničkih svjedodžbi bit će objavljeni sljedeći tjedan.

Natječaj za upise 2019./2020.
Natjecaj za upise.pdf

UDŽBENICI 2019./2020.

POPIS UDŽBENIKA ZA ŠKOLSKU GODINU 2019./2020.

*Napomena: udžbenik iz vjeronauka za prve razrede je promijenjen. Novi udžbenik je: Dođi i vidi 1: udžbenik katoličkog vjeronauka za prvi  razred srednjih škola, M.Peršić, M. Vučica, D. Vuletić, Školska knjiga