Svjetski dan mentalnog zdravlja

Dan mentalnog zdravlja obilježen je u našoj Školi prigodnim panoom. Učenici 4. B razreda koji slušaju nastavu Zaštite mentalnog zdravlja iskazali su inicijativu za provođenje ankete  o mentalnom zdravlju na razini Škole. Uz mentoriranje Marije Čupić, mag.med.techn. i  Lucijane Pendo, prof. izradili su anketni upitnik koji je među ostalim pokazateljima mentalnog zdravlja procjenivao i rezilijenciju kao supermoć 21. stoljeća. Anketirana je većina učenika  i rezultati su prikazani na školskom panou  uz preporuke  vršnjacima kako sačuvati mentalno zdravlje.

objavio: Lana Kurtović Hartman   datum: 30. 10. 2020.

UDŽBENICI 2019./2020.

POPIS UDŽBENIKA ZA ŠKOLSKU GODINU 2019./2020.

*Napomena: udžbenik iz vjeronauka za prve razrede je promijenjen. Novi udžbenik je: Dođi i vidi 1: udžbenik katoličkog vjeronauka za prvi  razred srednjih škola, M.Peršić, M. Vučica, D. Vuletić, Školska knjiga