Medicinska škola Dubrovnik

Oglas za posao

Bruškin Dubrovnik jdoo traži više učenika/djelatnika za vanjsko pranje brodova i plovila u ACI Marina Dubrovnik.

Svi zainteresirani se mogu javiti na broj mob: ‪097 6121331‬ Miho

ŽELITE RADITI?

Nema problema. Put do ostvarenja tog cilja vrlo je lagan, mi ćemo Vam pomoći.

Prvo se morate učlaniti u UČENIČKI SERVIS Medicinske škole Dubrovnik, uz uvjet da ste redovni učenik bilo koje srednje škole Dubrovačko - neretvanske županije.

Ugovor o povremenom radu redovnog učenika dajete poslodavcu za svaki mjesec rada.

Po završetku posla slijedi najbolji dio, plaćanje. Potpisani ugovor vratite školi, a škola izdaje račun na kojem je neto iznos isplate.

Budite vrijedni i zaradite svoj „prvi“ novac.

BROJ UČENIČKOG SERVISA ŠKOLE JE 099 2200 550

e-mail:tajnistvo@dumed.hr

UČENIČKI SERVIS MEDICINSKE ŠKOLE DUBROVNIK

Radno vrijeme pon. - pet.

Smijete raditi samo tijekom nenastavnih dana (praznika).

Potrebno:

• potvrda da ste redovan učenik koju  Vam matična škola MORA izdati (za svaku školsku godinu)
  • IBAN (žiro-račun) bilo koje banke (na ime učenika)
  • obvezno dostaviti kopiju osobne iskaznice roditelja ili skrbnika
  • suglasnost za  roditelje da Medicinska škola Dubrovnik posreduje pri zapošljavanju malodobne osobe
  •  uputnica za POSLODAVCE
  • ugovori se podižu najranije tjedan dana prije praznika. Učenici su obavezni ugovor podignuti najkasnije osmi dan od dana početka rada.

UPUTNICA.doc
Suglasnost.doc

Upisi 2022./2023.

Dragi osmaši,

pogledajte video koji će vas upoznati sa našom školom!

Medicinska škola Dubrovnik

Dostava potrebne dokumentacije za upis u jesenskom roku  (Upisnica i Svjedodžba medicine rada) obavljati će se u prostorima škole  29.8.2022. u vremenu od 9.00-13.00.

Udžbenici 2022./2023.
CMS za škole logo
Medicinska škola Dubrovnik / Baltazara Bogišića 10, HR-20000 Dubrovnik / ss-medicinska-du.skole.hr / tajnistvo@dumed.hr