Oglasi za posao

PET SHOP

Potrebna cura za rad u Pet Shopu kao trgovac inf na mob 091 528 8326...subota popodne i nedjelja ne radimo...a od pon do petka radno vrijeme od 14 do 20 sati a subota ujutro.od 8 do 15 sati.

Ipsos.pdf

ŽELITE RADITI?

Nema problema. Put do ostvarenja tog cilja vrlo je lagan, mi ćemo Vam pomoći.

Prvo se morate učlaniti u UČENIČKI SERVIS Medicinske škole Dubrovnik, uz uvjet da ste redovni učenik bilo koje srednje škole Dubrovačko - neretvanske županije.

Učlanjenjem u učenički servis dobijete iskaznicu. Iskaznica se produžuje svake godine temeljem potvrde da ste redoviti učenik koju Vam mora izdati matična škola. Ugovor o povremenom radu redovnog učenika dajete poslodavcu za svaki mjesec rada.

Po završetku posla slijedi najbolji dio, plaćanje. Potpisani ugovor vratite školi, a škola izdaje račun na kojem je neto iznos isplate. Kad poslodavac uplati novac na žiro račun škole, mi Vama isplaćujemo novac u roku od 24 sata.

Budite vrijedni i zaradite svoj „prvi“ novac.

BROJ UČENIČKOG SERVISA ŠKOLE JE 099 2200 550

e-mail: ucenicki.servis@dumed.hr

UČENIČKI SERVIS MEDICINSKE ŠKOLE DUBROVNIK

Radno vrijeme 9.00 - 12.00

Smijete raditi samo tijekom nenastavnih dana.

Potrebno:

• potvrda da ste redovan učenik koju  Vam matična škola MORA izdati (za svaku školsku godinu)
  • IBAN (žiro-račun) bilo koje banke (na ime učenika)
  • OIB i JMBG
  • mala fotografija (kao za pokaz)
  • obvezno dostaviti kopiju osobne iskaznice roditelja ili skrbnika
  • suglasnost za  roditelje da Medicinska škola Dubrovnik posreduje pri zapošljavanju malodobne osobe
  •  uputnica za POSLODAVCE

SUGLASNOST.doc