Obavijest

Po javnom pozivu 3/24 za provedbu Školske ekskurzije Španjolska, Francuska, Italija izabrana je agencija F-tours d.o.o.

Poništava se javni poziv 4/24.

Obavijest za predstavnike agencija - školska ekskurzija

PREDSTAVLJANJE PONUDA NA RODITELJSKOM SASTANKU – petak, 15. ožujka 2024. u 18.00 h

Na sastanku Povjerenstva za organizaciju školske ekskurzije- Španjolska, Francuska, Italija, održanog u ponedjeljak 26. veljače 2024. s početkom u 18 h, otvorene su dvije ponude pristigle na temelju javnih poziva br. 3/24 i 4/24, objavljenog dana 2. veljače 2024. na web stranicama škole.

Ponude su dostavile agencije:

1. Destinations F-tours d.o.o., Split-3/24

2. Eridan d.o.o, Kaštel Stari-4/24

Ponude su dostavljene u roku.

Pozivaju se predstavnici agencija da dođu u školu u petak, 15. ožujka 2024. u 18.00 h kako bi prezentirali svoje ponude roditeljima učenika 4.A i 4.B razreda.

Svaki predstavnik ima na raspolaganju 15 minuta vremena za predstavljanje svoje ponude.

Obavijest

Po javnom pozivu 2/24 za provedbu terenske nastave u BiH izabrana je agencija F-tours d.o.o.

Obavijest

Po javnom pozivu 1/24 za provedbu terenske nastave u Rijeku i Pulu izabrana je agencija F-tours d.o.o.

Javni pozivi za višednevnu izvanučioničku nastavu

Obavijest za predstavnike agencija - terenska nastava Rijeka, Pula

PREDSTAVLJANJE PONUDA NA RODITELJSKOM SASTANKU – ponedjeljak, 5. veljače 2024. u 18.00 h

Na sastanku Povjerenstva za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave u Pulu i Rijeku, održanog u petak 26. siječnja 2024. s početkom u 13h, otvorene su tri ponude pristigle na temelju javnog poziva br. 1/24, objavljenog dana 10. siječnja 2024. na web stranicama škole.

Ponude su dostavile agencije (navedene abecednim redoslijedom):

1. F-tours d.o.o., Split

2. Perla svjetska putovanja

3. Platanus d.o.o., Trsteno

Ponude su dostavljene u roku.

Pozivaju se predstavnici agencija da dođu u školu u ponedjeljak 5. veljače 2024. u 18.00 h kako bi prezentirali svoje ponude roditeljima učenika 3.A i 3.B razreda.

Javni poziv za terensku nastavu Rijeka Pula
Javni poziv- RIjeka Pula 1-24.docx

Obavijest

Po javnom pozivu 6/23 za provedbu višednevne izvanučioničke nastave u Italiju izabrana je agencija F-tours d.o.o.

poziv agencijama.docx

Javni poziv Italija
Javni poziv Italija (1).docx

OBAVIJEST PREDSTAVNICIMA AGENCIJA_ŠKOLSKA EKSKURZIJA

Na sastanku Povjerenstva za provedbu javnoga poziva i izbora
najpovoljnije ponude za školsku ekskurziju Medicinske škole Dubrovnik,
održanog dana 16.veljače 2023. u 13:15, odabrana je ponuda sljedeće
agencije:

1. F-TOURS

Pozivaju se predstavnici navedene agencije da prezentiraju svoju
ponudu na roditeljskom sastanku koji će se održati 03. ožujka 2023. u
18:00 sati u prostorijama Medicinske škole Dubrovnik.

Javni poziv za terensku nastavu

Javni poziv za maturalno putovanje

Javni poziv za terensku nastavu u Sarajevu

Udžbenici 2023./2024.
Upisi 2023./2024.

Dragi osmaši,

pogledajte video koji će vas upoznati sa našom školom!

Provjera predznanja iz Engleskog jezika odnosi se samo na učenike koji ga nisu učili u osnovnoj školi.