Online edukacija kao podrška roditeljima tijekom pandemije COVID-19

Naša nastavnica Mihaela Tepšić, dipl. ms. spec. oec., sudjelovala je na konferenciji

“Online edukacija kao podrška roditeljima tijekom   pandemije COVID-19

u organizaciji udruge Roda i Ureda UNICEF-a za Hrvatsku, namijenjenu zdravstvenim djelatnicima i drugim stručnjacima koji pružaju edukaciju trudnicama i njihovim obiteljima.

Kroz svoje izlaganje na temu "E-tečaj nije samo za trudnice: iskustvo učenika Medicinske škole Dubrovnik", opisala je zanimljivo iskustvo naših učenika koji su prepoznali vrijednost i kvalitetu ovakve edukacije.

Konferencija je trajala 90 minita, te je bio osiguran prijevod s engleskog jezika na hrvatski i obrnuto.

objavio: Lana Kurtović Hartman   datum: 5. 3. 2021.

UDŽBENICI 2019./2020.

POPIS UDŽBENIKA ZA ŠKOLSKU GODINU 2019./2020.

*Napomena: udžbenik iz vjeronauka za prve razrede je promijenjen. Novi udžbenik je: Dođi i vidi 1: udžbenik katoličkog vjeronauka za prvi  razred srednjih škola, M.Peršić, M. Vučica, D. Vuletić, Školska knjiga