Medicinska škola Dubrovnik

Izlučno natjecanje strukovnih škola WorldSkills Croatia

Autor: Administrator , 26. 4. 2021.

U utorak, 20. veljače 2021. održano je online izlučno natjecanje strukovnih škola WorldSkills Croatia u disciplini Zdravstvena njega.

Našu školu predstavljala je učenica Mija Bebek, pod vodstvom mentorice Mihaele Tepšić, dipl. ms. spec. oec., te je osvojila 2. mjesto.

Model za natjecanje bila je učenica Lucija Rašić.

Ponosni smo na našu učenicu koja se svojom izvrsnošću, znanjem i ostvarenim bodovima, plasirala na državnu razinu najvećeg natjecanja u ovom dijelu Europe, a koje će se održati u Zagrebu, od 11. do 13.05.2021. godine.

Zahvaljujemo svim profesorima koji su na bilo koji način pomogli u pripremi i provođenju ovog velikog natjecanja, a posebno Općoj bolnici Dubrovnik, koja je svojom donacijom pomogla u realizaciji ovog natjecanja.

Iza nas je jedno neprocjenjivo iskustvo...

Upisi 2022./2023.

Dragi osmaši,

pogledajte video koji će vas upoznati sa našom školom!

Medicinska škola Dubrovnik

Dostava potrebne dokumentacije za upis u jesenskom roku  (Upisnica i Svjedodžba medicine rada) obavljati će se u prostorima škole  29.8.2022. u vremenu od 9.00-13.00.

Udžbenici 2022./2023.
CMS za škole logo
Medicinska škola Dubrovnik / Baltazara Bogišića 10, HR-20000 Dubrovnik / ss-medicinska-du.skole.hr / tajnistvo@dumed.hr