VIRTUALNO DRUŽENJE S ČLANOVIMA ZAJEDNICE CENACOLO

Ljudi su usamljeni, jer grade zidove umjesto mostova.

J.F Newton

Učenici 4.b razreda MSONJ/MTONJ virtualno su se družili s članovima Zajednice Cernaccolo Međugorje.

Kratko izlaganje o životu u zajednici, o tome kako izgleda jedan dan proveden u Zajednici, o plodovima rada na svom mentalnom i duhovnom zdralju svjedočili su virtualno članovi Zajednice CERNACCOLO učenicima 4. b razreda u okviru nastavnog predmeta Zdravstvena njega zaštita mentalnog zdravlja .

Virtualno druženje  nakon kratkih svedočenja nastavilo se pitanjem učenika.

Svjedočenje je veoma dojmilo učenike i izrodilo hvale vrijednu ideju o provođenju akcije sakupljanja  dragovoljnih priloga učenika za Zajednicu. Zbog epidemioloških okolnosti učenici su odlučili da to budu higijenski paketi.

Virtualno druženje  za učenike organizirala je nastavnica Marija Čupić, mag. med.techn.

objavio: Administrator   datum: 26. 5. 2021.

Učenički servis oglasi

CROATIA poliklinika

Traže se učenici za rad u Croatia poliklinici na području Dubrovačko- neretvanske županije.

Sve informacije na kontakt- Aleksandra Gluić 095/830 3661