Medicinska škola Dubrovnik

Autor: Lana Kurtović Hartman, 20. 7. 2022.

DOSPJELE PONUDE - POZIV NA PREDSTAVLJANJE PONUDE

Na poziv za dostavljanje ponuda za organizaciju izvanučioničke nastave, na e-mail adresu naše škole zaprimljena je ponuda jedne agencije
 F-tours. Pozivamo predstavnike agencije F-tours da prezentiraju roditeljima naših učenika svoju ponudu u petak, 22. srpnja 2022. s početkom u 20.00 sati u prostorima škole. Molimo roditelje učenika III.A, IV.B da dođu u školu u zakazano vrijeme na predstavljanje ponuda agencije F-tours.
...

Upisi 2022./2023.

Dragi osmaši,

pogledajte video koji će vas upoznati sa našom školom!

Medicinska škola Dubrovnik

Dostava potrebne dokumentacije za upis u jesenskom roku  (Upisnica i Svjedodžba medicine rada) obavljati će se u prostorima škole  29.8.2022. u vremenu od 9.00-13.00.

Udžbenici 2022./2023.
CMS za škole logo
Medicinska škola Dubrovnik / Baltazara Bogišića 10, HR-20000 Dubrovnik / ss-medicinska-du.skole.hr / tajnistvo@dumed.hr