Medicinska škola Dubrovnik

BLAGDANSKI POSJET UČENIKA UDRUZI DVA SKALINA

Autor: Lana Kurtović Hartman, 20. 12. 2022.

"Nismo svi stvoreni da radimo velike stvari. Ali zato možemo raditi male stvari s puno ljubavi.  Majka Terezija

I ovih blagdana učenici 4.b razreda Medicinske škole Dubrovnik s nastavnicom  Marijom Čupić, posjetili su štićenike Dva skalina. Koliko obostranog veselja može donijeti  susret srca i skromni prilog u visini jedne kave riječima se ne da ispričati. Učenice su malim prijeteljima otpjevale nekoliko Božićnih pjesmica, poklonili im svoje vrijeme .... i glasno razmišljale kako bi bilo lijepo volontirati u Udruzi. To ostavljamo za zadatke u novoj godini.

Koliko je ljubavi bilo podjeljeno obostrano u kratkom susretu učenika i štićenika pokazuju fotografije.

Upisi 2022./2023.

Dragi osmaši,

pogledajte video koji će vas upoznati sa našom školom!

Medicinska škola Dubrovnik

Dostava potrebne dokumentacije za upis u jesenskom roku  (Upisnica i Svjedodžba medicine rada) obavljati će se u prostorima škole  29.8.2022. u vremenu od 9.00-13.00.

Udžbenici 2022./2023.
CMS za škole logo
Medicinska škola Dubrovnik / Baltazara Bogišića 10, HR-20000 Dubrovnik / ss-medicinska-du.skole.hr / tajnistvo@dumed.hr