Medicinska škola Dubrovnik

ZAVRŠENA USPJEŠNA BOŽIĆNA AKCIJA NAŠIH UČENIKA

Autor: Lana Kurtović Hartman, 23. 12. 2022.

Humanitarna Božićna akcija tijekom koje su bili izloženi ukrasi koje su izradili naši vrijedni učenici u Općoj bolnici Dubrovnik završila je u ovom predbožićnom tjednu. Svojim radom i trudom prikupili su čak 8.464,96 kn koje su ravnomjerno podijeljene i uplaćene na račun UNICEF-ove akcije „Škole za Afriku“  i SOS Dječjeg sela Hrvatska. Ova akcija pokazala je veliko srce naše škole.

Čestitamo svim našim vrijednim učenicima i učenicama trećih, četvrtih i petih razreda koji su strpljivo izrađivali ukrase zajedno s knjižničarkom Lucijanom Pendo, nastavnicama Ivani Žugaj-Bukvić, Mariji Vijolić-Hilić, Hrvatini Nižić Grubišić, te koordinatoricama akcije Mihaeli Tepšić i Mariji Čupić.

Hvala našim spremačicama koje su dva mjeseca strpljivo čistile knjižnicu nakon radionica, a i čitavu školu od šljokica.

Hvala i svim ljudima dobre volje na njihovim prilozima i OB Dubrovnik što nam je izašla u susret!

Upisi 2022./2023.

Dragi osmaši,

pogledajte video koji će vas upoznati sa našom školom!

Medicinska škola Dubrovnik

Dostava potrebne dokumentacije za upis u jesenskom roku  (Upisnica i Svjedodžba medicine rada) obavljati će se u prostorima škole  29.8.2022. u vremenu od 9.00-13.00.

Udžbenici 2022./2023.
CMS za škole logo
Medicinska škola Dubrovnik / Baltazara Bogišića 10, HR-20000 Dubrovnik / ss-medicinska-du.skole.hr / tajnistvo@dumed.hr