RAZMJENA UČENIKA u okviru projekta E-MEDICA

Autor: Vanja Bjelopera, 16. 11. 2011.

Učenice 4.b razreda Martina Šutalo, Medina Malčinović i   Ana Lučić (smjer medicinska sestra – medicinski tehničar)  te koordinatorica Marija Čupić, bacc.med.tech.,  posjetile su Medicinsku i kemijsku školu Šibenik u razdoblju od 10. do 13. listopada 2011.

Razmjena učenika organizirana je  u okviru projekta  E-medica. Boravile smo kod svojih kolegica iz Šibenika, nazočile nastavi, radile na zajedničkim projektima „Pircing i tetovaža „i „Kvalitetna škola“ koje će prezentirati na Danima E-medica 2011. u studenome ove godine. Dragi domaćini iz Šibenika proveli su nas  kroz grad, pokazali nam ljepote Šibenika i okolice  te organizirali veselo druženje.Tri dana su brzo prošla,  a prijateljstva koja su se rodila trajat će duuuuugooo.Već na povratku  počeli smo pripremati uzvratni posjet Šibenčanki.

Kako nam je bilo,  svjedoče i fotografije.......SUPER!!!!!!!!!!!!!

Medina , Ana i Martina

Razmjena_Sibenik-_Dubrovnik_kratka_bez_muzike.ppt (8.72 MB)