Nagradni izlet

Autor: Vanja Bjelopera, 6. 11. 2012.

Učenici II.a razreda (kao najboljeg u uspjehu u prethodnoj školskoj godine-bez popravnih ispita)   i svi odlični učenici naše Škole nagrađeni su izletom u Split dana 24. listopada. Organiziran je posjet Malakološkom muzeju u Makarskoj, razgredavanju Salone uz stručno vođenje, zajednički objed i šetnja Splitom.

Organiziran je i susret s učenicima i djelatnicima Zdravstvene škole Split u okviru projekta E-MEDICA.

Učenice 3.b razreda Ana i Ivana u pratnji  mentorice Marije Čupić bile su u jednodnevnoj razmjeni u Zdravstvenoj školi Split. To je bila još jedna u nizu razmjena u okviru projekta E-medica. Ovaj put razlog je bio zajednički projekt Prirodni načini liječenja - hrana kao lijek  koji će u studenome biti predstavljen na susretu E- medica 2012 u Puli.

Razmjena je bila vrlo sadržajna, radno jutro, posjet Školi u Vukovarskoj ,  posjet laboratorijima i  kavica u Cukarina. A bilo je i neformalnog druženja po Splitu.

Svi su se zadovoljni i sretni vratili doma s našim Štefijem.