SUSRET E-MEDICA 2012

Autor: Vanja Bjelopera, 28. 11. 2012.

Na šestom međunarodnom susretu zdravstvenih škola E- MEDICA 2012. održanog u razdoblju od 9. do 11. studenoga  u Puli    (Duga Uvala ), sudjelovalo su  učenici 3.b, 3.a i 4.b razreda.  Mentorice naših projekata su Marija Čupić i  Luce Marić.

Ove godine naša Škola je radila dva međunarodna projekta, „ Clean program“  koji je vodila Marija Čupić  i „Liječenje hiperbaričnom oksigenacijom“ pod mentorstvom Luce Marić. U zajedničkim projektima   sudjelovale su i škole iz Splita, Pule , Maribora i Skopja.

Osim prezentacijama projekata, Škola se predstavila i štandom s tiskanim materijalima koje su izradili učenici s različitim temama i delicijama iz dubrovačkog kraja.

Zabave i druženja za učenike i nastavnike nije nedostajalo.......  pogledajte više na www//e- medica.

Ana i Ivana 3.b