Adio školo!

Autor: Vanja Bjelopera, 11. 5. 2016.

Bliži se kraj školske godine, a još brže on stiže za naše maturante!
Kao i svake godine, Grad Dubrovnik organizira program pod nazivom "Adio školo!", a ove godine on je još bogatiji!
Adio školo organizira se 17. svibnja i cijeli dan je podređen maturantima.

Ovogodišnja proslava organizira se na Stradunu s početkom u 21:00, gdje će trajati do 23:30, nakon čega se zabava seli u Lazarete. U organizaciju proslave uključene su i želje mladih i to anketom koju je proveo INFORMADUR među maturantima srednjih škola. Prema razultatima ankete oko 57% maturanata želi slušati zabavnu muziku, 15% Rock, te 11% Pop dok je manji broj maturanata predložilo narodnu muziku, Techno, Metal i sl. Prema željama, organiziran je band širokog repertoara Band Showtime koji će odsvirati ponešto za svakoga! Band Showtime čine šetorica glazbenika sa velikim iskustvom iza sebe, a upotrebom velikog broja instrumenata približili su se originalnom zvuku različitih stilova glazbe. (Više o bandu:http://showtime-band.com/) Usijanu atmosferu nastavit će zagrijavati DJ Tamara u Lazaretima koja je već dobro poznata srednjoškolcima.
Kako bi se potakla kreativnost naših učenika, najbolja majica koju odredi žiri biti će nagrađena poklon tortom iz Caffe Pupo. Pravila natjecanja su jednostavna - dostaviti jednu majicu iz razreda zaključno do 16.svibnja u INFORMADUR - Informativni centar za mlade grada Dubrovnika na adresi Branitelja Dubrovnika 15 (Zgrada DURA-e). Tijekom cijele proslave majice će biti izvješene na pozornici, pri kraju proslave žiri će proglasiti pobjednika.
Zato maturanti, knjige u ruke još ovo malo preostalog vremena kako bismo 17. svibnja svi skupa slavili završetak Vaše srednje škole i rekli "Adio školo!".
informadur.com