UČIMO DARIVATI LJUBAV

U sklopu vježbi iz Etike u sestrinstvu koje vodi prof. Marija Čupić, učenici 3. B razreda posjetili su Odjel palijativne skrbi u Bolnici i štićenike Dva skalina .

Na Odjelu palijativne skrbi, glavna sestra Odjela Kate Šutalo, bacc. med.techn. održala je kratko predavanje o važnosti empatije u radu medicinske sestre s pacijentom, a posebno s palijativnim pacijentima.

Susret sa štićenicima Dva skalina ostat će nam trajno u sjećanju  zbog doživljaja ljubavi i zahvalnosti koji su iskazali  štićenici nama ,na svoj način kao zahvalu na  poklone koje smo uručili u ime Škole .

Baš je lijepo darivati ljubav. To je ljepota ovog poziva za koji se obrazujemo, a koju može razumjeti samo onaj  tko je doživi .

"Nismo svi stvoreni da radimo velike stvari. Ali zato možemo raditi male stvari s puno ljubavi.  Majka Terezija

Lara Bačić, 3.b

objavio: Vanja Bjelopera   datum: 5. 6. 2017.

DOKUMENTI ŠKOLE