Terenska nastava 2.a i 3.a razred

Autor: Vanja Bjelopera, 30. 10. 2018.

Dana 16.10., utorak, razredi 2.a i 3.a su zajedno sa svojim razrednicama posjetili Konavle u sklopu terenske nastave kako bismo naučili našto novo. Najprije smo stigli do Grude i obišli tvornicu Viva, čija je voda po kvaliteti visoko rangirana te smo ju mogli sami okusiti i razgledati par strojeva. Zatim smo posjetili utvrdu Sokol kulu, koja je bila vrlo fascinantna za one koji tu nikad nisu bili. Nakon kratkog odmora i slobodnog vremena u Cavtatu, krenuli smo prema aerodromu, gdje nas je dočekao vodič. Vodič nas je uveo u Đurović špilju koja se prostire na 9000 metara kvadratnih, a nalazi se ispod piste dubrovačke zračne luke. Posjetom špilje smo završili s izletom i polako krenuli prema gradu.