Vježbe u Zavodu za javno zdravstvo

Autor: Vanja Bjelopera, 21. 12. 2018.

U veselom predblagdanskom ozračju učenici  4. B razreda završili su I. ciklus vježbi  iz mentalnog zdravlja u Zavodu za javno zdravstvo Dubrovnik, na Odjelu za mentalno zdravlje kojeg vodi dr. Irena Primorac Bošnjak.

Kako prepoznati rizične čimbenike za nastanak mentalnih bolesti, kojim zaštitnim mehanizmima zaštititi mentalno zdravlje  i niz drugih znanja i vještina učenici su naučili na Odjelu kroz prvi ciklus vježbi.  Novim znanjima, radionicama i aktivnostima vesele  se u sljedećem polugodištu. Kompetencije koje su ojačali uvelike će im lakšati  rad u profesiji, kao i razumijevanje sebe.

Učenici i nastavnica Marija Čupić, mag.med.techn. svesrdno se zahvaljuju svim djelatnicima Odjela na iskazanom trudu i potpori  kroz vrijeme provedeno na vježbama  uz želje za radosne blagdane.