SKYPE KONFERENCIJA SURADNIKA NA PROJEKTU INTOKSIKACIJA KOMUNIKACIJOM

Autor: Vanja Bjelopera, 6. 2. 2019.

U utorak 22. siječnja 2019. održana je Skype konferencija  učenika i mentora koji rade na projektu  Intoksikacija komunikacijom.

Tijekom  listopada, studenog i prosinca 2018. godine učenici  Medicinske škole Dubrovnik, Medicinske škole Šibenik i Medicinske škole Pula koji rade na Projektu, redovito su se sastajali koristeći sve prednosti suvremene komunikacije putem društvenih mreža, kreiranjem grupa na platformama Facebook-a i WhatsApp-a., izrađujući zajedno anketne upitnike, analizirajući rezultate provedenih anketa i izmjenjujući materijale kako bi što kvalitetnije izradili konačno izvješće o Projektu i pripremili ga za susret  E medica u travnju 2019.

Voditeljica Projekta Marija Čupić,  s mentorima suradnicima na Projektu  Kristinom Antolović i Željkom Turčinov Skroza  analizirala je sve etape Projekta. Projekt je na zadovoljstvo svih ušao u završnu fazu.  Učenice  Lara Bačić, Marija Okmažić, Lucija Plenča, Stela Barukčić i  Sara Erceg koje  vrijedno  rade na Projektu,  tijekom  Konferencije svjedočile su međusobno o novim saznanjima koje su dobile radeći na  dodjeljenim zadacima, s  vjerom da će se zbog interesa ,  opsežnosti i aktualnosti  projekt nastaviti i dalje.