E MEDICA

Autor: Lana Kurtović Hartman, 15. 4. 2019.

Učenice Gabrilea Stipanović, Marija Okmažić, Anđela Tošić, Lara Bačić, Marija Buljan  i Laura Klešković  sudjelovale su 12. danima E medica u Termama Tuhelj,  4.-7. travnja 2019.Naša Škola od 2007. godine sudjeluje u projektu E- medica. Ove godine su učenici radili sa suradničkim školama na  tri projekta.Projekt Intoksikacija komunikacijom  je vodila Marija Čupić, mag. med.techn.Projekt Jedemo (ne) zdravo u školi vodili su Lana Ferizović –Karađole, dr. med. i Šime Karađole, dr. med. Projekt Cijepljenje-  da ili ne, kao suradnički projekt vodila je Mihaela Tepšić, dipl.med.techn.

U sportskom dijelu  E medica, na Olimpijadi učenice  Laura Klešković i Marija Buljan osvojile su zlatnu medalju.

Koliko je bilo učenja , druženja i natjecanja pogledajte na