Stručni izlet učenika 3.a i 4.a

Autor: Eldin Karamehmedović, 28. 10. 2019.

Dana 11. listopada 2019. godine učenici 3.a i 4.a razreda, zajedno sa svojim razrednicama Zoricom Vidojević i Barbarom Begović, bili su na jednodnevnom stručnom izletu u Grudama i Širokom Brijegu. Posjetili su tvrtku Teta Violeta gdje su, uz stručno vodstvo, imali priliku vidjeti pogone za izradu vlažnih maramica, wc papira, pelena i deterdženata te laboratorije za kontrolu sirovina i proizvoda.

U Grafotisku  imali su prilike vidjeti proizvodnju raznovrsnih grafičkih proizvoda (knjiga, registratora, kartonske ambalaže). Poslije obilnog ručka, slijedilo je razgledavanje franjevačkog samostana u Širokom Brijegu i umjetničke galerije.

Na kraju prekrasnog sunčanog i sadržajnog dana, uslijedila je kratka zabava u luna parku  i šetnja po Širokom Brijegu te povratak u Dubrovnik.