NEA SARIĆ NA DRŽAVNOM NATJECANJU –WorldSkills

Autor: Lana Kurtović Hartman, 18. 5. 2022.

Učenica 4. a razreda Nea Sarić s mentoricom Sunčicom Marčinko sudjelovala je na Državnom natjecanju učenika strukovnih škola – WorldSkills, u Zagrebu od 10. do 12. svibnja. Učenica se natjecala u disciplini kozmetičke njege i osvojila 7. mjesto.

WorldSkills Croatia u organizaciji Agencije za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih održava se već niz godina na Zagrebačkom Velesajmu. Natjecanje iz kozmetička njege uključuje različite vještine, od oblikovanja kose, njege noktiju i kože do masaža i profesionalnog šminkanja. Učenica Nea Sarić tako je tijekom natjecanja izradila više zahtjevnih zadataka dok je nastavnica Sunčica Marčinko sudjelovala na organiziranim stručnim usavršavanjima.

Čestitamo Nei i mentorici na ovom izvrsnom uspjehu i zahvaljujemo im na promociji naše škole u najboljem mogućem svjetlu!