Terenska nastava 3.a i 4.a u Split i Trogir

Autor: Lana Kurtović Hartman, 24. 5. 2022.

Učenici 3.a i 4.a razreda Medicinske škole Dubrovnik i  nastavnici Šime Karađole, dr.med, Lana Ferizović-Karađole, dr.med i Sunčica Marčinko, stručna učiteljica, posjetili su Centar za fizikalnu terapiju i rehabilitaciju Priska Med u Splitu, gdje ih je  ugostila fizioterapeutkinja Ljubica Tabain, koja je prisutne oduševila svojom ljubaznošću, stručnosti i ljubavi prema svome pozivu. Sunčan dan, ispunjen radošću i pjesmom upotpunjen je šetnjom i razgledanjem prirodnih i kulturnih znamenitosti gradova Splita i Trogira. Osmjeh nije silazio sa lica naših učenika koji su ovaj dan dugo iščekivali.